Kategoriler
Apple Donanım iPhone

Pirincin iPhone’a Faydası

pirinc1Farzedelim ki binlerce lira verdiğiniz iPhone’unuz suya düştü. Ne yapacaksınız? iFixyouri.com adlı adres bu konuda uzmanlaşmış bir site ve siteleri üzerinden bize bir önerileri var . Böyle bir durum başınıza geldiğinde hemen telefonunuzu kapatın diyorlar ve bir paket pirincin içinde uzun bir süre bekletin. Pirincin bildiğimiz gibi tuzluklar içerisindeki nemi alma gibi bir becerisi olduğunu hesaba katarsak, pirinç içerisine telefonumuzu koyarak bekletmek binlerce lira verdiğimiz iPhone’larımızı kurtarmak için hiç de fena bir fikir olarak da görünmüyor yani… Siz yine de dikkatli davranın. ElmaSuyu’nda gördük diye de telefonunuzu suya atmayın 🙂 İşte videosu:

Pirinç İle iPhone Kurtarmak adlı videoya tıklayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Video’yu izlemek için YouTube a erişiminizin olması gerekmektedir. YouTube’a erişemiyorsanız lütfen YouTube’a Erişim adlı makalemize tıklayın…

Yazar Cem YENER

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Site faaliyetlerinin yanında bilgisayar dünyası ile yakından ilgili. Mac ve iOS özellikle ilgilendi konulardır.
Üniversite Program Koordinatörü - Bir devlet üniversitesinin İngilizce Hazırlık Programı Koordinatörü ve Akademik Direktörlüğünü yürütmekte.
@jamwinner