Kategoriler

Hakkımızda

Bizler üyelerimizin teknik sorunlarına çözüm arıyoruz, uygulama seçimlerinde tavsiyelerde bulunuyoruz ve insanların bilgisayarları hakkında bilgi edinebilecekleri arkadaşça bir ortamla asla ticari amaç gütmeyen ve üyelerin yönetime doğrudan katkısı olabilecekleri bir platform sağlıyoruz.

Yeri geldiğinde birebir destek sağlamak, aylık etkinlikler düzenlemek, bilgi edinilebilecek kaynaklar sağlamak, eğitim olanakları yaratmak, üyelere indirim olanakları ile kaçınılmaz olarak gruptaki diğer Mac kullanıcıları arasında dostluk köprüsü kurmak bizlerin ve tüm üyelerimizin amacıdır.

Uğraşlarımız sadece farklı kullanıcı profiline sahip Mac kullanıcıları arasında bilgi paylaşımını sağlamak ve iletişim kurmak değil, Türkiye’de Apple Eco-Sistemini anlatabilmek ve yaygın olarak kulllanımını teşvik ederek bunun büyük bir teknoloji kültürü olduğunu projeleriyle ve gerçekleştirdikleriyle anlatabilmektir.

ElmaSuyu Apple Kullanıcı Grubu farklı etkinliklerde Resmi kurum ve destekleyici şahıslarla birlikte hareket etmekte ve bir sivil toplum kuruluşu mantığıyla Türkiye’deki Apple kullanıcılarının tüketici hakları konusunda sıkı takip ve baskı yapmaktadır.

ElmaSuyu Apple Kullanıcı Grubu isteyen her üyesine ücretsiz olarak adısoyadı@elmasuyu.net uzantılı 5.0 Gb alana sahip pop – mail adresi kullanım hakkı vermektedir.

Yönetim Kadrosu:

Cem YENER – Genel Başkan ( Twitter: @jamwinner )
Candoğan MARALCEYLAN – Yönetici ( Twitter: @traix23 )
Eren ŞAHİN – Yönetici ( Twitter: @brainlobe )
Sait Fırat Nemiş – Yönetici ( Twitter: @sfiratn )
Yunus Emre ÖTER – Yönetici ( Twitter: @compethan )

Editör Kadrosu:

Ergin Gez ( Twitter: @astronotfehmi )