Kategoriler
Haber iPad

iPad için Böbrek

İnsanların Apple ürünleri alabilmek için hırsızlık dahil birçok şeyi yaptığını duymuştuk ama, bu gerçekten de başka bir konu. Çin’de 17 yaşındaki bir çocuk iPad2, iPhone ve bir laptop alabilmek için organ mafyası ile iletişime geçerek böbreğini 20.000 Yuan (Çin para birimi) karşılığında sattı. 20.000 yuan ortalama 1900 Sterlin veya 3000 Amerikan doları etmekte. Yetkililer;  “Zheng soyadındaki çocuğun ailesi durumdan çok üzgün ve üstelik çocuğun durumu da pek iyiye gitmiyor. Ameliyatının yapıldığı hastane organ transplantasyonu için ideal olmadığından sağlık durumu da kötü”. şeklinde açıklama yaptılar.

Aileler olarak, bizde bunlar olmaz demeyin. Eğer çocuğunuz varsa lütfen bu konuda dikkatli olun. Sizin acınız da bizlerin de dahil olduğu başkalarının acısı olmasın.

Yazar Cem YENER

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Site faaliyetlerinin yanında bilgisayar dünyası ile yakından ilgili. Mac ve iOS özellikle ilgilendi konulardır.
Üniversite Program Koordinatörü - Bir devlet üniversitesinin İngilizce Hazırlık Programı Koordinatörü ve Akademik Direktörlüğünü yürütmekte.
@jamwinner