Kategoriler
Haber Mac OS X Yazılım

Snow Leopard 10.6.2 Güncellemesi

Software_UpdateBir süredir 10.6.2 güncellemesini beklemekteydik. Bu özellikle Magic Mouse kullanıcılarının yaralarına melhem olacaktı ve oldu gibi. Çıkan güncelleme ile birçok hata ekarte edilmiş durumda.

Düzeltme yapılmış parçalar ve yazılımlar şu şekilde:

AFP Client, Adaptive Firewall, Apache, Apache Portable Runtime, ATS, Certificate Assistant, CoreGraphics, CoreMedia, CUPS, Dictionary, DirectoryService, Disk Images, Dovecot, Event Monitor, fetchmail, file, FTP Server, Help Viewer, ImageIO, International Components for Unicode, IOKit, IPSec, Kernel, Launch Services, libsecurity, libxml, Login Window, OpenLDAP (2), OpenSSH, PHP, QuickDraw Manager, QuickLook, QuickTime (4), FreeRADIUS, Screen Sharing, Spotlight, and Subversion.

Güncellemeyi iki şekilde gerçekleştirebilirsiniz:

  1. Elma menüsündeki Software Update (Yazılım Güncelleme) aracını kullanarak gerekli güncellemeyi indirip kurabilirsiniz.
  2. Güncellemeyi kendiniz indirerek kurabilirsiniz. İndirmek için tıklayın

Yazar Cem YENER

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Site faaliyetlerinin yanında bilgisayar dünyası ile yakından ilgili. Mac ve iOS özellikle ilgilendi konulardır.
Üniversite Program Koordinatörü - Bir devlet üniversitesinin İngilizce Hazırlık Programı Koordinatörü ve Akademik Direktörlüğünü yürütmekte.
@jamwinner