Kategoriler
Genel

Kaybedecek Zaman Yok!

AppStore her gün eklenen onlarca yazılım ile büyümeye devam ediyor bu yazımızın amacı bu büyüklük değil bu büyüklüğe katkıda bulunan Türk yazılımevlerinin yaptığı oyunlardan birini sizlere tanıtmak. Daha önceden de size tanıttığımız Yangın Var! adında bir oyunla kendini gösteren Cohous karşımıza şimdi de Kaybedecek Zaman Yok adındaki advergame tadında olan bir oyunla çıktı. Advergame dememizin nedeni oyunun TurkcellSuperOnline tarafından desteklenmiş olmasıdır. Advergame olsun ya da olmasın oyun gerçekten güzel yapılmış ve inanılmaz eğlenceli. Oyunun konusu internette geçirdiğiniz zaman üzerine dayandırılmış. Oyunda sizden istenilen veri türlerini belli bir süre içerisinde toplamanız gerekiyor. Çok basit gibi görünebilir ama inanın ki öyle değil. Bir kere oyuna başladığınızda hemen kendinizi oyunun içinde buluyorsunuz ve şirin karakterlerle verileri toplamaya başlıyorsunuz. Ben lafı fazla dolandırmak istemiyorum. En iyisi siz hemen oyunu indirin ve oynamaya başlayın.

Oyunu indirmek için buraya tıklayın.
Oyunun facebook sayfası için buraya tıklayın

Yazar Cem YENER

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Site faaliyetlerinin yanında bilgisayar dünyası ile yakından ilgili. Mac ve iOS özellikle ilgilendi konulardır.
Üniversite Program Koordinatörü - Bir devlet üniversitesinin İngilizce Hazırlık Programı Koordinatörü ve Akademik Direktörlüğünü yürütmekte.
@jamwinner