Kategoriler
Genel

ElmaSuyu 9 Yaşında

Mac kullanan bir avuç insan olarak yola başladık. Hani derler ya eskiden buralar dutluktu… Aynen bizim için de durum o. Biz yola çıktığımızda emsalimiz yok denecek kadar azdı. Neredeyse tırnaklarımızla kazıyarak bugünlere geldik diyebiliriz. Ha unutmadan şunu da dememiz gerekiyor, biz ElmaSuyu.Net’i açtığımız tarihlerde ne FaceBook vardı ne de Twitter; Ne instagram’dan fotoğraf paylaşabiliyorduk ne de YouTube’dan video izlemek saniyeler sürüyordu, hatta YouTube bile yoktu. Apple sadece Mac’ler ile biliniyordu ve piyasada G4 işlemcili Mac’ler cirit atıyordu. Türkiye 56 Kbps modemlerden Kablonet e daha yeni geçiş yapmıştı ve ADSL daha yeni patlak vermişti. O zamanlardan bu zamanlara. ElmaSuyu bize çok şey öğretti. Öğrendiğimiz herşeyi sizle paylaşmak için elimizden geleni yaptık. Bugün 5 Şubat 2013 ve ElmaSuyu’nun 9. yaş gününü kutluyoruz. Siz değerli ziyaretçi ve üyelerimize söylememiz gereken tek şey var: Bu 9 muhteşem yıl için sizlere teşekkür ediyoruz.
Saygılarımızla, ElmaSuyu.Net Yönetimi

Yazar Cem YENER

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Site faaliyetlerinin yanında bilgisayar dünyası ile yakından ilgili. Mac ve iOS özellikle ilgilendi konulardır.
Üniversite Program Koordinatörü - Bir devlet üniversitesinin İngilizce Hazırlık Programı Koordinatörü ve Akademik Direktörlüğünü yürütmekte.
@jamwinner