Kategoriler
iPhone Yazılım

iTunes’dan iPhone’a Zil Sesi: Ringer

ringerBirçoğumuz iPhone’larımız zil sesleri konusunda mızmızlanabiliriz ki bu konuda mızmızlanmak çok da normal bir durum çünkü Apple kendi melodilerinizi veya şarkılarınızı zil sesi yaptırmamak için elinden geleni yapıyor. Bu durumu aşmanın bir iki yöntemi var ama bu kadar kolayını belki de görmediniz.

Ringer ile iTunes müzik kitaplığınızdaki korumasız müzik dosyalarından veya sisteminizdeki başka bir yazılımdan zil sesi yapabiliyorsunuz; hem de bunun bir sınırı yok.

Sadece yapmanız gereken parçanızdaki gerekli olan bölümü seçmek,  hepsi bu. Sonra bunun önizlemesini yapabilirsiniz ve telefonunuzdan nasıl bu sesin çıkabileceğini görebileceksiniz. Hazır olduğunuzda Create butonuna tıklayarak seçiminizin iTunes’a kopyalanmasını ve oradan da bu dosyayı iPhone’unuza yükleyebilmenize olanak sağlıyor.

Programı İndirmek için tıklayın

Yazar Cem YENER

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Site faaliyetlerinin yanında bilgisayar dünyası ile yakından ilgili. Mac ve iOS özellikle ilgilendi konulardır.
Üniversite Program Koordinatörü - Bir devlet üniversitesinin İngilizce Hazırlık Programı Koordinatörü ve Akademik Direktörlüğünü yürütmekte.
@jamwinner