Kategoriler
Genel

22 Ekim Apple Medya Etkinliği

Geçtiğimiz haftalarda iPhone 5S ve 5C’yi tanıtan Apple, bu yılın son yeni ürünlerinin tanıtımı için 22 Eylül’de bir medya etkinliği düzenleyecek. Bu medya etkinliğinin davetiyeleri davetlilere ulaştırılmaya başlanmış bile. Beklentilerin arasında yeni iPad modellerinin ve bir süredir güncellenmeyi bekleyen MacBook Pro serisinin güncellenmiş modellerinin tanıtılması ve Apple’ın en son işletim sistemi olacak olan Mavericks 10.9′un piyasaya çıkış tarihinin belirtilmesi yer almakta. iPad Mini 2 ve iPad 5′in çıkması yüksek ihtimalde iken, diğer ürünlerin tanıtılması hususunda belirsizlikle devam etmekte.

Etkinlik 22 Ekim 2013 tarihinde San Francisco Yerba Buena Sanat Merkezi’nde Türkiye saatiyle saat akşam 20:00′ da yapılacak. Davetiye üzerinde “We still have a lot to cover” ibaresi yani “Daha anlatacağımız çok şey var” ibaresi yer almakta. Dolayısıyla, beklentilerin hepsinin karşılanmasını beklemekteyiz.

Yazar Cem YENER

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Site faaliyetlerinin yanında bilgisayar dünyası ile yakından ilgili. Mac ve iOS özellikle ilgilendi konulardır.
Üniversite Program Koordinatörü - Bir devlet üniversitesinin İngilizce Hazırlık Programı Koordinatörü ve Akademik Direktörlüğünü yürütmekte.
@jamwinner