Kategoriler
Haber

YouTube HD Video Destekliyormuş… Bilmiyorduk :)

imagesBir Apple kullanıcısından gelen elektronik postaya cevap veren Steve Jobs, soruya verdiği cevap ile BluRay’in Mac lere ne kadar zamanda gelebileceği konusunda bize ipucu verdi. AslındaBlueRay’in ne zaman gelemeyeceği dersek çok daha güzel olacaktır. Çünkü Steve Jobs her zamanki gibi kaçamak bir cevap verdi. Kullanıcının gönderdiği Mail şu şekildeydi:

Ben ve bildiğim birçok insan yüksek tanımlı kameraya sahibiz. Ailemiz, arkadaşlarımız ve özel günlerimiz için çektiğimiz videoları düzenlemek için Mac çok müthiş bir platform. Lakin, bu yüksek tanımlı videoları kaliteden ödün vermeden aile ve arkadaşlarımızla paylaşabileceğimiz bir ortam mevcut değil gibi görünüyor. Bizler gibi yüksek tanımlı video paylaşmak isteyen kullanıcılar için ileride çıkacak olan Mac ürün gamında BluRay kullanmayı düşünüyor musunuz?

Adam nereden bilsin Steve’in gazabına uğrayacağını. Verdiği cevap da şu:

YouTube artık HD görüntü destekliyor.

Ne diyelim Steve! Bilmiyorduk 🙂

Yazar Cem YENER

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Site faaliyetlerinin yanında bilgisayar dünyası ile yakından ilgili. Mac ve iOS özellikle ilgilendi konulardır.
Üniversite Program Koordinatörü - Bir devlet üniversitesinin İngilizce Hazırlık Programı Koordinatörü ve Akademik Direktörlüğünü yürütmekte.
@jamwinner