Kategoriler
Haber Internet

Chrome Merhaba!

chromeGoogle resmi olarak Google Chrome web tarayıcısının Mac sürümünü yayınladı. Her gece yeni yeni güncellemeleri takip etmek yerine, WebKit tabanlı bu tarayıcıyı Google’ın resmi web sitesinden gelitirici sürümü olarak indirebilirsiniz.

Chrome Kar Leoparındaki Safari 4’ün bazı özelliklerini de taşımakta. Bunlardan bazıları sekmeler ve sekmelerin çökmesi durumunda diğerlerine zarar vermemesi olarak adlandırılan SandBoxing, pencere üstü sekmeler.  Bunlar bazı Safari 4 betalarında vardı ama birçoğumuz için garip bir durumdu ama yine de farklılık açısından iyiydi. Chrome Safari 4’ün eksik olduğu bu yönü de tamamlamakta.

Chrome diğer birçok web tarayıcısı gibi farklı tarayıcılardan gezinim bilgilerinizi içe aktarabiliyor. Merağınızı gidermek için yükleyip deneyebilirsiniz. Forumlarda veya Yorum bölümünde düşüncelerinizi bekliyoruz. İndirmek için tıklayın

Yazar Cem YENER

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Site faaliyetlerinin yanında bilgisayar dünyası ile yakından ilgili. Mac ve iOS özellikle ilgilendi konulardır.
Üniversite Program Koordinatörü - Bir devlet üniversitesinin İngilizce Hazırlık Programı Koordinatörü ve Akademik Direktörlüğünü yürütmekte.
@jamwinner