Kategoriler
iPhone iPod Yazılım

Albüm Kapaklarınız mı Eksik?

c_imageiTunes müthiş bir müzik arşivleme yazılımı. Bir iki sorunu olsa da bu bir gerçek. İnsanlar özellikle albüm kapaklarını CoverFlow mantığıyla gösterebilmesine bayılıyor ve bunu iPod ve iPhone da da görebilmek bu yazılıma olan ilgiyi daha da arttırıyor. Ama bazen sorunlar ortaya çıkabiliyor. Her zaman Online olarak şarkı yada albüm satın almak zorunda değilsiniz ki? boş albüm kapakları canınızı sıkabilir. İşte bu noktada CoverScout adındaki yardımcınız ortaya çıkıveriyor. CoverScout müzik kütüphanenizdeki şarkıları inceleyerek albüm kapağı olmayanları Amazon, WalMart ve Google Images veritabanlarına bakarak tamamlıyor. Bunun ötesinde otomatik tamamlanmış albüm kapaklarını da biçimlendirebiliyorsunuz. Bunun yanında canınınız sıkılırsa iSight vasıtasıyla çekmiş olduğunuz görüntüleri de albüm kapaklarınız arasına koyabilirsiniz.

Program hem PowerPC hem de Intel işlemcili Mac ler ile çalışabilmekte.

Programı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Yazar Cem YENER

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Site faaliyetlerinin yanında bilgisayar dünyası ile yakından ilgili. Mac ve iOS özellikle ilgilendi konulardır.
Üniversite Program Koordinatörü - Bir devlet üniversitesinin İngilizce Hazırlık Programı Koordinatörü ve Akademik Direktörlüğünü yürütmekte.
@jamwinner