Kategoriler
iPad iPhone Oyun

Subway Surfers: Bağımlılık Nedeniniz

Ne Angry Birds ne Temple Run ne de Abbys Escape… Şu anki gözdem kesinlikle. iOS platformunda bu kadar güzel hatlara sahip bir 3D oyun görmemiştim. Evet, Kiloo & Sybo Games tarafından iTunes yazılım mağazasından indirebileceğiniz Subway Surfer oyunundan bahsediyorum. Bir zamanlarki gözdem (gerçi hala gözdem ama) olan Crash Bandicoot serisine benzettiğimdenmidir bilmem ama şu an oyun olarak oynamak istediğim tek oyun bu. Kime de önerdiysem aynı bela onlara da bulaşmış durumda. 

iPhone'un mobil oyun platformunda neden ciddi bir oyuncu olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Lafı uzatmadan ben konuya geçeceğim.

Subway Surfer (İngilizce bilenler için) adından da anlaşılabileceği gibi metro rayları arasında geçiyor. Oyunun tam başında bıyıklı bekçi amca köpeği ile raylar arasında devre atarken siz rayların üzerine zıplıyorsunuz ve oyun bu noktada başlıyor. Bekçi amcanın sizi trenler üzerine graffiti yazarken görmesi ile olay kızışıyor. 

 

Videoda da izlediğiniz gibi sonra amca peşinize düşüyor. Süper bir kaçış ve heyecan dolu dakikalar.

Oyunu indirmek için iTunes Linki

Yazar Cem YENER

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Site faaliyetlerinin yanında bilgisayar dünyası ile yakından ilgili. Mac ve iOS özellikle ilgilendi konulardır.
Üniversite Program Koordinatörü - Bir devlet üniversitesinin İngilizce Hazırlık Programı Koordinatörü ve Akademik Direktörlüğünü yürütmekte.
@jamwinner