Kategoriler
Eski Sistem Internet Yazılım

Eski Mac’ler Bülbül Gibi Şakısın

twiterfromclassicmacosHer zaman güncel Mac donanımına sahip olmak güzeldir ve herkes tarafından da istenen birşey bu ama yinede birçoğumuzun halen daha eski Mac leri bir yerlerde durmaktadır. Eski yazılımlar yeni donanımlarda çalışmayabiliriyor veya tam tersi de olabiliyor. Yani yeni yazılımlar da eski makinelerde… Bu günün modasını geçmişte kullanmanın bir yolu şimdi karşımızda. Grackle68k Sistem 6 ile OS 9 arası tüm sistemlerde kullanılabilecek bir Twitter uygulaması. Sadece bir iki işlemi yapabiliyorsunuz ama yine de işe yarıyor. Canınızı sıkabilecek bir konu her seferinde bilgilerinizi tekrar tekrar girme zorunluluğunuz ama ResEdit ile uğraşmayı biliyorsanız bunun da kolay var. Eski Mac’inizde bülbül gibi şakımaya hazır mısınız?

Programı indirmek için tıklayın

Yazar Cem YENER

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Site faaliyetlerinin yanında bilgisayar dünyası ile yakından ilgili. Mac ve iOS özellikle ilgilendi konulardır.
Üniversite Program Koordinatörü - Bir devlet üniversitesinin İngilizce Hazırlık Programı Koordinatörü ve Akademik Direktörlüğünü yürütmekte.
@jamwinner